Świadectwa

Energetyczne

Projektowana

Charakterystyka

Energetyczna

605 920 522 biuro@cartex.biz.pl
CARTEX
605 920 522 biuro@cartex.biz.pl
Śledź nas na
Kontakt Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz. Dokładamy wszelkich starań, aby słuchać naszych klientów i skupiać się na jak największej wartości naszych usług.
ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE PROJEKTOWANA CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA

Projektowana

Charakterystyka

Energetyczna

Firma CARTEX wykonuje na terenie całej Polski Projektowaną charakterystykę energetyczną budynków w postaci raportu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Do każdej projektowanej charakterystyki energetycznej budynku dołączana jest Analiza możliwości racjonalnego wykorzystania wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło. Charakterystyka energetyczna stanowi obecnie integralną część projektu architektoniczno- budowlanego, a obowiązek dołączenia jej do projektu wynika z art. 20 ust. 3 pkt 2 ustawy Prawo budowlane.

Wykonujemy projektowaną

charakterystykę energetyczną

wszystkich budynków.

Projektowana charakterystyka energetyczna wykonywana jest dla budynków nowo projektowanych lub przebudowywanych i dołącza się ją do projektu z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Głównym celem sporządzania projektowanej charakterystyki energetycznej jest stwierdzenie, że przyjęte w projekcie rozwiązania spełniają wymagania obowiązujących przepisów oraz zasad oszczędnego gospodarowania energią. Projektowana charakterystyka energetyczna wykonana zgodnie z wymogami NFOŚiGW jest niezbędna w przypadku ubiegania się o dotację w programie dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych. Sporządzamy również Analizy energetyczne na potrzeby programu ’’Czyste Powietrze”.

Projektowana charakterystyka

energetyczna - zasięg

wykonywania.

Projektowaną charakterystykę energetyczną wykonujemy na terenie całego kraju.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy: deweloperów, firmy budowlane, firmy projektowe, agencje nieruchomości samorządy gminne, powiatowe i wojewódzkie wspólnoty mieszkaniowe oraz klientów indywidualnych. Istnieje możliwość wystawiania faktury VAT.
Projektowana charakterystyka energetyczna
SZYBKO I TANIO