Szybko i tanio
Facebook Instagram
Cartex

Świadectwa Energetyczne Jędrzejów

Od momentu powstania firmy Cartex w 2009 roku, z sukcesem świadczymy kompleksowe usługi z zakresu sporządzania projektowanych charakterystyk energetycznych na terenie całej Polski, wykonując również świadectwa energetyczne w miejscowości Jędrzejów, w województwie świętokrzyskim. Świadectwo energetyczne to dokument określający charakterystykę konkretnego budynku lub jego części, prezentujący zużycie energii oraz emisję gazów cieplarnianych związanych z użytkowaniem danej przestrzeni. Usługę tę dedykuje się budynkom różnego przeznaczenia, począwszy od mieszkań jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz placówek handlowych.

Jędrzejów - Herb

Dlaczego nasza firma?

Cennik


W Cartex cenimy przejrzystość i uczciwość, dlatego cennik, który stworzyliśmy, powstał z myślą o dostarczeniu klarownych informacji na temat kosztów związanych z konkretnymi usługami, dostosowanych do konkretnej sytuacji oraz oczekiwań klienta. Przykładowo w przypadku sporządzania świadectw energetycznych lub projektowania specjalistycznych charakterystyk, na wycenę mają wpływ takie kwestie jak rozmiar budynku, lokalizacja lub zakres prac.

Realizacje


Od początku naszej działalności jako zespół Cartex zrealizowaliśmy naprawdę mnóstwo projektów, w wielu miastach w całej Polsce, nie tylko przygotowując charakterystykę energetyczną, ale także świadectwa energetyczne w Jędrzejowie. Niemniej jednak należy podkreślić, że każde zlecenie jest zupełnie inne, dlatego nasi eksperci dopasowują swoje umiejętności do konkretnego zadania, budując zaufanie i gwarantując klientom zadowolenie.