Szybko i tanio
Facebook Instagram
Cartex

Świadectwa Energetyczne Sandomierz

Sandomierz, z urokliwym Starym Miastem, stanowi wyjątkowe miejsce do życia i prowadzenia biznesu, dlatego dbając o komfort i efektywność energetyczną sandomierskich domów oraz budynków użyteczności publicznej, firma Cartex oferuje Państwu profesjonalne usługi. Nasi specjaliści zajmują się przygotowywaniem takich dokumentów jak np. Świadectwo Energetyczne czy też Projektowaną Charakterystykę Energetyczną. Jest to niezbędny certyfikat, który powinien posiadać każdy właściciel lub zarządca domu czy też innego typu budynku, w momencie sprzedaży, zbycia lub najmu. Warto więc z wyprzedzeniem, jeszcze przed znalezieniem inwestora, zdecydować się na tego rodzaju usługę.

Sandomierz - Herb

Dlaczego Cartex?

Cennik


Każda firma oferująca usługi powinna przedstawić swoim klientom cennik usług. Warto jednak podkreślić, że w naszych przypadku często jest on jedynie orientacyjny, ponieważ poszczególne zlecenia, choć pozornie są do siebie podobne, w rzeczywistości wymagają zupełnie innego podejścia do ich wykonania. Oferujemy zatem konkurencyjne, dopasowane do specyfiki projektów stawki, oparte na rzetelnej, a przy tym skrupulatnej wycenie.

Realizacje


Portfolio widoczne w dedykowanej zakładce na naszej stronie internetowej to zbiór przykładowych realizacji z zakresu świadectw energetycznych, dotyczących małych domów, większych budynków mieszkalnych oraz obiektów handlowo-usługowych. Stanowi to nie tylko dowód naszego doświadczenia, ale także potwierdzenie zadowolenia klientów, z którymi dotychczas podejmowaliśmy współprace, zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe.