Szybko i tanio
Facebook Instagram
Cartex

Świadectwa Energetyczne Starachowice

Świadectwo energetyczne w Starachowicach staje się priorytetem dla wszystkich, którzy troszczą się o środowisko i chcą oszczędzać na rachunkach oraz dla właścicieli budynków użyteczności publicznej, domów lub obiektów handlowych, przeznaczonych na sprzedaż czy też wynajem. Wpisując się w rosnące potrzeby miasta i jego mieszkańców oferujemy kompleksową usługę, czyli projektowaną charakterystykę energetyczną w postaci raportu bazującego na aktualnie obowiązujących przepisach. Te oraz inne proponowane przez nas narzędzia służą do optymalizacji kosztów eksploatacyjnych, jednocześnie podkreślając troskę o planetę.

Starachowice - Herb

Dlaczego Cartex?

Cennik


W relacjach z klientem cenimy sobie przede wszystkim uczciwość, stąd też elastyczne ceny, aby zapewnić pełną przejrzystość w kwestii kosztów, umożliwiając klientom skorzystanie z naszych usług w sposób dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Choć stworzyliśmy podstawowy cennik, należy podkreślić, że jednym z pierwszych kroków, jakie podejmujemy, jest wycena zlecenia, aby dopiero w następnej kolejności przystąpić do pracy.

Realizacje


Od lat wykazujemy się skutecznością w osiąganiu efektywności energetycznej dla różnych typów nieruchomości. Od początku działalności zrealizowaliśmy mnóstwo projektów w całej Polsce, a część z nich wyróżniliśmy w specjalnej zakładce, stworzonej na kształt portfolio. Klienci, przeglądając nasze dotychczasowe prace, mogą zobaczyć, jak bardzo są one zróżnicowane, co zdecydowanie pokazuje naszą wszechstronność oraz profesjonalizm.